درباره ما

با توجه به برگزاری دومین کنگره ملی شهدای استان مازندران در مهر ماه ۱۴۰۳، سایت کنگره شهدای مازندران در فروردین ۱۴۰۳ به منظور پوشش اخبار کنگره و کمیته های تخصصی و همچنین انتشار تولیدات محتوایی پیرامون شهدای استان مازندران راه اندازی شده است.

همچنین سامانه جامع شهدای استان مازندران نیز از طریق سایت کنگره شهدای مازندران در دسترس می باشد و علاقمندان می توانند جهت مطالعه زندگی نامه، تصاویر و دل نوشته های شهدا به این سایت مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است دومین کنگره سرداران و چهارده هزار و پانصد شهید استان مازندران به عنوان یکی از رویدادهای بزرگ استان با عنوان مازندران دیار علویان خط شکن با تعیین سیاست‌ها و اولویت‌ها برگزار خواهد شد.

اهداف این رویداد بزرگ با عنوان ترویج هویت اصیل اسلامی ایرانی با نگاه بومی که خواسته مقام معظم رهبری است که بحث معرفی استان و بوم و زیست بوم منطقه است که با این هویت و اهداف انجام خواهد شد.

آشنا کردن مردم با سبک زندگی فردی شهدا و آشنایی با سبک زندگی اجتماعی شهدا به عنوان زمینه سازان تمدن اسلامی و مطالبه گری مفاهیم آن و رواج آن در بین جوانان و مردم از دیگر اهداف مهم این کنگره است که در مهرماه سال ۱۴۰۳ اجلاسیه نهایی برگزار خواهد شد.